Cadillac klub Ceska Republika
FOTO

 

Není nad pár pěkných fotek. V této rubrice jsou k dispozici fotografie všech různých žánrů a aktivit. Najdete fotografie všeho zajímavého o vozech Cadillac, fotky týkající se našich aut, ale i samozřejmě zajímavé dokumentační fotky našich příhod. Máte-li doma cokoliv zajímavého dejte nám vědět. Rádi rozšíříme fotogalerii.


Autentické fotografie našich aut

Název

Krátký popis

Dovolená s Cadillacem Chorvatsko 2002

Fotogalerie s krátkým komentářem z dovolené blízko Splitu - konec srpna 2002

Jak jsem si zabouchl auto

Jedna ostudnější příhoda, zabouchl jsem si auto. Zdokumentováno, foto a komentář

 

Různé fotografie

Název

Krátký popis

Sixteen - Concept

Fotografie conceptu superluxusního sedanu pro 21. století. 13.6l, V-16, 1000hp.

Eldorado Brougham 1958

Velké množství kvalitních fotografií zrestaurovaného Cadillac Eldorado Brougham 1958

Bushova limuzína v Praze

Autentické fotografie limuzíny Cadillac prezidenta USA G.W.Bushe v Praze při summitu NATO

Originální fotografie Cadillac - wallpapers

Originální reklamní fotografie modelů Cadillac. Nejlepší kvalita ve velmi vysokém rozlišení až 3072*2048. První, klasické i moderní modely včetně  konceptů a závodních speciálů

Fotografie z prodejních brožur

Tématicky zaměřené fotografie, které Cadillac používal se svých prodejných brožurkách a katalozích. Nutno podoknout, že i v 60. a 70. letech měl Cadillac velmi dobrý marketing. Ve všem zdůrazňuje exkluzivitu a vyjímečnost

Mix fotografií

Velké množství různých fotografií s náhledy. Vše od prvních modelů až po koncepty budoucnosti
Naše auta | O klubu | Naše akce | Zajímavosti | Foto | Video
Download | Novinky | Odkazy | Guestbook

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty.
Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.