Jak jsem si zabouchl auto...

I v lepších rodinách se občas stane, že si člověk zabouchne auto. Samozřejmě se to stalo mou vlastní blbostí a nebyl jsem z toho nijak zvláště šťasten... Štěstí v neštěstí bylo alespoň to, že se zadařilo v garáži, tedy v zaparkovaném autě na svém místě. Tím odpadl stres jak teď hned se do auta dostat, nicméně jsem pomalu začal přemýšlet jaké okno bude na Cadillac nejlevnější.Mírně odevzdaně jsem navštívil náš Pražský Cadillac Club a kulantně jsem se zeptal zakládajícího člena, jaké že je tedy nejlevnější okno. Po odpovědi, že asi přední, protože ho bude vyrábět kde kdo jsem si v duchu představoval jak rozbíjím na svém Cadillacu okno, nedokázal jsem si dost dobře představit jak bych mohl svému, svému, svému vlastně mému svému všechno pro co má cenu žít nějak ubližovat. Nicméně po odpovědi, že přední, nastala pauza a bylo vidět, jak našemu zakládajícímu členovy šrotuje něco v hlavě a pak z něj jen vypadlo zvídavé " a proč se ptáš" ?...
Po odpovědi, že jsem si zabouchnul auto se netvářil příliš nadšeně, už i proto že je to náš dvorní opravář Cadillaců a moc dobře ví, že dostat se do Cadillaca není žádná sranda.

Večer když jsem si představoval jak se budu na auto do garáže jen tak dívat, mě napadlo, že kolega z daleké Moravy má stejné auto jen v sedanu. Naštěstí kolega si také jednou auto zabouchnul a tak poradil, že se mám obrátit na firmu otevírající zámky. Hned jsem zavolal do prvního autozámečnictví a hle, měl jsem štěstí. Ne že otevřou každé auto, ale ani nikdo nebyl překvapen, že bych chtěl otevřít Cadillac. Hned jsem se domluvil a za cenu 1100 Kč přijel sympatický člověk vybavený originálním americkým nářadím. Zbytek na fotografiích.

 

Kontakt na tohoto člověka co dokáže otevřít i Cadillac:
pan Lorenz Tel: 602-256322