Představení Fordu Mustang GT, Grand Cherokee a Chevroletu Corvette C6 pro rok 2005

Chevrolet Corvette C6Je na čase, aby se něco změnilo! Ptáte se co? Je už nejvyšší čas, aby se na českých silnicích začalo objevovat více amerických vozů. Ti, co vědí, co americké vozy nabízejí, se nebudou ptát proč, ale zeptají se, co pro to kdo udělá? A tak se také stalo.

Dne 16. 12. 2004 představily firmy ATST, US CARS a IMPEXTA na showroomu US CARS v Praze 9 - Hrdlořezích nové modely vozidel pro rok 2005. Importér Impexta zde představil vozy Ford Mustang GT, a to hned ve dvou exemplářích, dále pak Grand Cherokee a jako perličku na dortu Chevrolet Corvette C6 v krásné červené barvě.

Akce se konala v nedávno zrekonstruovaném showroomu pana Fajtla a představované vozy se na nasvícené ploše za výlohou vskutku krásně vyjímaly. Kolem nich se neustále pohybovaly krásné modelky a tento fakt jen podtrhoval svůdné linie mustangů GT.

Je příjemné pozorovat, jak si americké vozy pomalu získávají srdce potencionálních majitelů, a je také příjemným faktem, že si dnes již běžně můžete zakoupit svůj vysněný automobil úplně nový, s platnou garancí a zajištěným servisem.

Během akce jsme vedli příjemný rozhovor s panem Svojanovským, který nám vozy představil a zároveň vysvětlil roli firmy Impexta v dovozu těchto vozidel. Firma Impexta navázala spolupráci s firmou US CARS, která jí vpodstatě zastupuje v Praze, a servisní služby spojené s garančními prohlídkami zajišťuje pražská firma ATST.

Ale zpět k vozidlům. Při rozhovoru s panem Svojanovským jsme se dozvěděli, že konkrétně Mustang GT a Corvette C6 do republiky dovezli jako první. Dalším příjemným překvapením pro nás byl fakt, že oba Mustangy byly okamžitě prodány. Je tedy vskutku vidět, že zájem o nové vozy pomalu nabírá vzrůstající směr. Na fotografiích s námi společně můžete projít celou expozici a vychutnat krásu nových vozů.

Showroom
Ford Mustang GT a modelky
Mustang GT - interiér
Mustang GT - čumák
Mustang GT - bok
Mustang GT - interiér
Mustang GT - znak na zadku
Mustang GT - motor
Mustang GT - otevřená kapota
Mustang GT
Mustang GT - kufr
GT a GT
GT a C6
GT a GT
Corvette C6
Corvette C6 - interiér
Grand Cherokee - interiér
Jeep Grand Cherokee - čumák
Suburban - interiér
Chevrolet Suburban
Mustang GT - kolo
Corvette C6 - kolo
Grand Cherokee - kolo
Suburban - kolo
Grand Cherokee a Infinity FX35
Corvette C6 - palubka
Mustang GT a pan Marek
Mustang GT a pan Jan

Za Cadillac klub ČR
Marek Doubrava a Jan Sedláček


© 2004 Cadillac klub Česká republika