1. sraz přátel USMotors v Hradci Králové

17. listopadu 2004

Na internetové diskusi USMotors se sdružuje hrstka fandů podlehnuvších kráse amerických automobilů, která se řadí mezi tu pokrokovější generaci komunikující mezi sebou - kolega by použil frázi - ELEKTRICKY. A právě ta aktivnější hrstka dlouho hovořila o uspořádání srazu.

Dlouho se debatovalo o místě a o osobě, která by měla takovou slezinu udělat. Nakonec se povedlo. A tak od slov k činům - narodil se první USMotors meeting. A tak tedy na základě elektrické komunikace jsme s kolegou Honzou vyrazili o středečním dopoledni vstříc deštivému počasí do Hradce.

Organizátoři akce známí pod uměleckými přezdívkami jako Caddy, nám již dobře známý z několika srazů, a méně známý tichý kluk s bestiálním Camarem a přezdívkou Bestie, se akce zhostili znamenitě a tak dle podrobné mapky najít místo akce nebyl až tak velký problém.

Programová náplň takovýchto setkání je hlavně o přátelském poklábosení, vzájemném povození ve svých kočárcích a celá akce pak graduje příjemným večerním posezením. To se také tak stalo a po spanilé jízdě centrem a přilehlých periferiích jsme usedli v Hot Rod Baru, kde nás přivítal jeho majitel TOMAS. Správní lidé ve správném baru, a tak to má být. Zde musím poukázat na vynikající utopence, které Tomas servíruje. Věřte, že se jednalo o malý gurmánský orgasmus.

Doufám, že na tuto akci naváže i druhý ročník. I když toto byla čistě neformální akce, já osobně ji považuji za akci, která uzavřela sezónu srazů.

Fotografie najdete na Caddyho stránkách v sekci Auta.

Marek Doubrava


© 2004 Cadillac klub Česká republika