15. mezinárodní výstava a burza veteránů Tulln
OLDTIMER MESSE TULLN

Pořádáno ve dnech  31.5.- 1.6. 2003-06-02

VE ZKRATCE:

Na ploše 62.450 m2 z toho 7 hal o ploše 22.550m2 bylo možno vidět celkem expozice 72. Klubů z celé Evropy, dále v celém areálu probíhala prodejní burza náhradních dílů a příslušenství k historickým vozidlům. Celkově přihlášený počet automobilů něco kolem 700 kusů, ale ve skutečnosti jich bylo k našemu překvapení více. Vstupné pro jednotlivce 7,50 EUR, děti 3,50 EUR a to nejzajímavější, opékaná klobása velká jako AUTOBUS stála 2,50 EUR a byla moc dobrá
Pořadatelé: TULLN messe a H.B.H Veransaltungs – GmbH

KOMENTÁŘ

Vůbec první kdo v klubu osvětlil pojem Tulln, byl  Pavel s tím, že by se tam jako mohlo zajet. Po jeho vyprávění, kdy celou akci popsal za nepopsatelně báječnou, a velkou věc, kterou každý Amerikanista musí spatřit, jsme se celého nápadu uspořádat hromadný nálet na Rakousy zakously vší vervou.

A tak se také stalo, že k odpůrcům jaderné energie v 6.00 SEČ vyrazilo auto, které zamířilo přímo na Vídeň respektive kolem větrné elektrárny doprava a tam leží u Dunaje Tulln, malé městečko s velkým výstavištěm.Hned první kontakt s výstavištěm nás mile překvapil, už na parkovištích kolem výstaviště se dalo koukat na zajímavé kousky. Za krásného slunečného dne jsme se přesunuli na výstavní plochy a do klimatizovaných hal, kde bylo opravdu na co koukat. Vysoce profesionální představení automobilových klubů ze všech koutů Evropy nás opravdu mile zaskočilo. Na volných plochách kolem haly bylo mnoho prodejních stánků s autodíly  a příslušenstvím kde se daly najít opravdové skvosty. Díky pořízeným fotografiím můžete společně s námi znovu projít expozici výstaviště v Tullnu.

 

zpět


© 2003 Cadillac klub Česká republika