Cadillac klub Ceska Republika
VIDEO

 

Vše kde byl Cadillac natočen. Autentické záběry, videa ze srazů, televizní reklamy, nebo i hudební klipy. Tedy vše kde je pýcha automobilového průmyslu přítomna. Máte-li doma, nebo víte kde se nachází další zajímavá videa dejte nám vědět. Rozšíříme naší rubriku.


Autentické záběry (z)našich aut
v této rubrice jsou videa uložena ve formátu DivX. Nejdou-li vám přehrát stáhněte a nainstalujte si tento codec.

Název

Velikost

Popis

Miller Ambulance 1950

 

 

Víkendová projíždka

31 MB

Projížďka s ambulancí po silnici. Záběry auta, které jen tak na cestách neuvidíte popřípadě neuslyšíte. Délka 5:21

Seville STS 1996

 

 

Jízda č.1 se Sevillem

18 MB

Jízda se Sevillem po silnicích na okraji Prahy, záběry interiéru, zvuk motoru Northstar V8. Délka 3:15

Průjezd Sevilla kolem kamery

2.8 MB

Dva průjezdy kolem kamery, první rychlejší, druhý pomalejší s ukázkou originálního červeného blinkru.

Výfuk

1.4 MB

Už ze samotného zvuku čtyř koncovek výfuku je jasné, že Seville je auto s chutí do života

Jízda č.2 se Sevillem

11 MB

Druhé video s jízdy se Sevillem po silnicích na okraji Prahy. Délka 1:45

Prohlídka

14.9 MB

Záběry exteriéru a sněhově bílého interéru Seville. Délka 2:04

 

Různá videa

Název

Velikost

Popis

Cadillac Escalade v TopGear

8.4 MB

Cadillac Escalade v britské BBC a pořadu TopGear, odpověd na otázku proč je Escalade nejpopulárnějším autem v showbusinessu. [Formát .wmv Windows media player]

Představení XLR

10.7 MB

Zástupce automobilky představuje televiznímu štábu na výstavě automobilů sportovní roadster XLR. Komentář k exteriéru i interiéru, ukázka pevné skládací střechy a popis dalších vlastností. Délka 5:56

Představení SRX

10.3 MB

Za asistence a odborného komentáře je televiznímu štábu představován model SRX, exteriér i interiér, užitné vlastnosti, nebo prvky výbavy včetně panoramatické střechy. Délka 5:40

Představení konceptu Sixteen

4.9 MB

Prohlídka exteriéru i interiéru za odborného komentáře jednoho z tvůrců konceptu Cadillac Sixteen. Délka 3:16

Bush v Praze

3.5 MB

Krátké video limuzíny prezidenta USA G.W. Bushe. Příjezd na zahájení summitu NATO do Kongresového centra.
(DivX formát videa, nejde-li přehrát, stáhněte a nainstalujete DivX codec

Driftování

8.8 MB

Jak to dopadne když otec odjede na dovolenou a nechá v garáži svého 2000 Cadillaca Escalade a syn má klíčky ? A co si zajezdit na zamrzlém rybníku ? U tohoto videa je slyšet nadherný zvuk motoru V8 5.3 Vortec. Formát videa .mpg

Get Carter

64.5 MB

Ukázka z filmu "Get Carter" (sejměte Cartera) zcela dokonalá a zcela akční honička po městě s Cadillac Seville STS (model 98 a výše). Dobré záběry, dobrý spád.
(nejde-li video přehrát, stáhněte a nainstalujte si tento codec - 7MB)

TV reklamy

Samostatná stránka

Originální televizní reklamy na nové vozy Cadillac. Velmi zajímavé. Doporučujeme zhlédnout. Všechny soubory jsou ve formátu .mov  (QuickTime)

Sraz Cadillaců - Švýcarsko

12 MB

Záznam se srazu Cadillaců v roce 2001. K vidění náááádherné klasické modely. (.wmv formát videa Windows Media Player verze 7.1 a vyšší)

Cadillac Product Line '03

12MB

Projeďte metrem z padesátých let až do současnosti a poznejte nové automobily značky Cadillac. Až vystoupíte na 17th street, nebudete chtít již jiné auto.(Sobor je ve formátu mov. Možnost stažení souboru v menším rozlišení 1,5M)

Hudební video klip

46 MB

Klip "My Favourite Game" od skupiny Cardigans. Jizda v Eldoradu ročník 1974. Originální verze. Ta co se nyní pouští např. na MTV je již zcenzurována a z původního téměř nic nezbylo.

Hudební video klip

11 MB

Klip "Cadillac" od skupiny MEST, styl hudby mi připomíná skupinu Green Day. Vše se točí kolem krásného červeného Eldorada z první poloviny 70. let. Řekl bych, že se jedná o identický model jako v klipu předcházejícím

Hudební video klip

34 MB

Klip "Geronimo's Cadillac" od skupiny Modern Talking. Zde je k vidění opěvovaný Cadillac z roku 1959 Eldorado Biarritz. Skvělá hudba, skvělé auto.

 
Naše auta | O klubu | Naše akce | Zajímavosti | Foto | Video
Download | Novinky | Odkazy | Guestbook

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty.
Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.