Seville 2005

 Aktualizováno: Nový Seville představen

Cadillac představil oficiálně svou novou generaci modelu Seville, nyní označován již výhradně jako STS (Seville Touring Sedan), nejpodstatnější novinky v této nové generaci jsou:

  • V6 motor o obsahu 3.6L s VVT (variabilní časování ventilů), k dispozici je nadále i 4.6 V8 Northstar
  • Volitelný pohon všech kol, standardně pohon zadní nápravy
  • 5st automatická převodovka s možností sekvenčního řazení

 


Pro ty kteří se již nemohou dočkat nového modelu Cadillac Seville STS přinášíme velmi vzácné fotografie sériového provedení, které bylo testováno na závodním okruhu jen v mírné kamufláži. Fotografie jsou zajímavější nejen v tom, že přinášejí vůz ze všech stran, ale zachycují i podobu interiérové části.

Nutno s optimismem pochválit konečné provedení. Po prvních fotografiích a skicách se zdálo, že nový Seville bude až příliš výrazným potomkem nového designérského směru art & science a bude až řekněme příliš netradiční. Po těchto fotografiích se však zdá, že se v dobré vše obrátilo a nový Seville bude po všech stránkách o poznání dále než jeho součastný kolega.

A co se ví zatím o technice? V podstatě nic nového. Pohon zadních kol, poslední generace motoru Northstar doplněný o variabilní časování ventilu s výkonem 325hp, 5st automatická převodovka s možností sekvenčního řazení a s jistotou se předpokládá i implementace nových Magnetic Ride® tlumičů, které jsou po technické i funkční stránce momentálně tím nejdokonalejším v celém automobilovém průmyslu, ostatní výbava bude očekávatelná podle standardního vzoru Cadillac, tedy vše co automobilový průmysl nabízí, proslýchá se však i možnost ještě sportovnější varianty "V" která by využívala budoucí dvanácti válcový Northstar s přepokládaným výkonem na hranici 500 koní.

Jedinou otázkou tedy zustává, kdo se stane prvním majitelem v České Republice ? :-)

 

 

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg